مو ایران ایرانی آمریکا ایرانی تروریسم

مو: ایران ایرانی آمریکا ایرانی تروریسم عربستان عربستان آمریکایی تروریستی دولت ترامپ داعش درایران

گت بلاگز اخبار اجتماعی به زودی گزارشی راجع به خبر رسان تلگرام به مردم ارائه می دهیم / آذری جهرمی

وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات از اریه گزارشی راجع به برطرف فیلتر خبر رسان تلگرام در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

به زودی گزارشی راجع به خبر رسان تلگرام به مردم ارائه می دهیم / آذری جهرمی

آذری جهرمی: به زودی گزارشی راجع به خبر رسان تلگرام به مردم ارائه می دهیم

عبارات مهم : تلگرام

وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات از اریه گزارشی راجع به برطرف فیلتر خبر رسان تلگرام در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی در حاشیه مراسم ختم خواهرزاده وزیر اطلاعات در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که آیا شروطی که جهت برطرف فیلتر خبر رسان تلگرام مطرح شده است بود، به نتیجه رسید که این خبر رسان برطرف فیلتر شد، گفت: به زودی در این زمینه گزارشی را به مردم ارائه می دهیم.

به زودی گزارشی راجع به خبر رسان تلگرام به مردم ارائه می دهیم / آذری جهرمی

وی در پاسخ به این پرسش که چه اقداماتی جهت استفاده از خبر رسان های جایگزین خبر رسان تلگرام انجام داده اید، گفت: از ابتدا فارغ از نظر سیاسی همواره بحث بر این بوده است یک خبر رسانی که زیرساخت بسیاری از مباحث است در کشور انحصاری بودنش زیاد مطلوب نیست، همانطور که در حوزه اپراتورها هم می گویم انحصار خوب نیست.

جهرمی ادامه داد: امروز بنا بر اقتضاعاتی خبر رسان تلگرام جهت دو هفته در کشور فیلتر شد، چقدر کسب و کارها صدمه دید؟ اگر این اقدام از طرف برابر باشد آن وقت چه؟ همه این سوالات و البته مباحث دیگر ایجاب می کند که ما ظرفیت مردم را روی یک خبر رسان نبینیم ولی اینکه ما امر کنیم و بگوییم بروید روی فلان خبر رسان، واقعا نمی شود.

وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات از اریه گزارشی راجع به برطرف فیلتر خبر رسان تلگرام در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

وزیر ارتباطات تاکید کرد: مردم باید چارچوب های گزینش و حق انتخابشان درست باشد. بعضی از نظر ها حاکی از آن است که ما یک پلت فرم گزینش می کنیم و می گوییم همه از آن استفاده کنند و همه هم واقعا این کار را می کنند. ولی این کار نیازمند همدلی است و همه باید دست به دست هم دهند و اتفاقات اخیر هم نشان داد آسیب پذیری ما در این زمینه بالاست.

وزیر ارتباطات در پاسخ به پرسشی راجع به اوضاع فعلی پروژه شبکه ملی اطلاعات گفت: این عنوان بسیار مهمی است که دارای بخش زیرساخت است که به عهده وزارت ارتباطات است و نیز دو بخش خدمات و محتوا که هنوز به سند نرسیده هست، ولی در بخش زیر ساختی کارگروه مسئله دادیم که این هفته نخستین جلسه اش برگزار شد و کار های انجام شده است از دولت قبل تا کنون را پیگیری کردیم و شورای راهبری تشکیل شده است که نقاط خلاء مشخص شود و در برنامه وقت بندی بتوانیم کارها را به نتیجه برسانیم که طی آن شروع بهره برداری ما از پروژه ها در این زمینه بین شش ماه تا ماکزیمم دو سال است.

واژه های کلیدی: تلگرام | استفاده | اطلاعات | وزیر ارتباطات | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs