مو ایران ایرانی آمریکا ایرانی تروریسم

مو: ایران ایرانی آمریکا ایرانی تروریسم عربستان عربستان آمریکایی تروریستی دولت ترامپ داعش درایران

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری موضوع ساختن صدای خواننده با دستگاه صحت دارد

یک خواننده موسیقی پاپ با اشاره به اینکه موسیقی مانند غذا‌های فست فود شده، از عنوان ساختن صدای بعضی خواننده‌ها با دستگاه سخن گفت. .

موضوع ساختن صدای خواننده با دستگاه صحت دارد

موضوع ساختن صدای خواننده با دستگاه صحت دارد

عبارات مهم : آلبوم

یک خواننده موسیقی پاپ با اشاره به اینکه موسیقی مانند غذا های فست فود شده، از عنوان ساختن صدای بعضی خواننده ها با دستگاه سخن گفت. .

مازیار عصری خواننده موسیقی پاپ در گفت وگو با میزان گفت: شرایط کنونی جهت خواننده ها زمینه ای مناسب را فراهم آورده تا بتوانند استعدادهای موسیقایی خود را در معرض نمایش بگذارند که در چنین شرایطی ، خواننده های جوان باید وقت را غنیمت بشمارند.

موضوع ساختن صدای خواننده با دستگاه صحت دارد

وی ادامه داد: بازار فعلی موسیقی رقابتی شده است در حالی که در سال های ۸۴ و ۸۵ تنها حدود ۱۵ تا ۱۶ خواننده فعالیت می کردند و کارهایشان را در قالب آلبوم و یا اجراهای تلویزیونی ارائه می دادند ولی هم اکنون تعداد خواننده ها سربه فلک می کشد.

عصری توضیح داد: یکی از دلایل زیاد کردن بی رویه تعداد خواننده ها، علم دیجیتال است چون در زمانی که علم آنالوگ وجود داشت خواننده باید به طور یقین با علم موسیقی آشنایی داشت تا بتواند اثری را بخواند ولی در شرایط کنونی اوضاع عوض کردن کرده و عنوان جا افتاده در بین مردم مبنی بر اینکه صدای فلان خواننده را با دستگاه درست می کنند، صحت دارد.

یک خواننده موسیقی پاپ با اشاره به اینکه موسیقی مانند غذا‌های فست فود شده، از عنوان ساختن صدای بعضی خواننده‌ها با دستگاه سخن گفت. .

وی یادآور شد: اگر یک خواننده از هوش خود استفاده کند و با علم دیجیتال آشنایی داشته باشد، می تواند در مدت وقت شب تا صبح یک قطعه موسیقی را تولید کند و آن را روی اینترنت قرار دهد تا همه آن را گوش بدهند و این عنوان در حالی است که در آن سال ها ما جهت انتشار قطعه های موسیقی، مسیرهای طولانی را طی می کردیم.

خواننده قطعه “راز” افزود: شرایط کنونی تولید قطعه ها به موسیقی و گوش شنونده آسیب وارد می کند و از این جهت می توان گفت که متاسفانه موسیقی هم مثل غذاهای فست فود شده است به این معنا که هر روز یک نفر اوج می آید و کارش مورد استقبال قرار می گیرد ولی فردای آن روز چون چیزی جهت ارائه دادن ندارد، از یادها می رود و با این حال خواننده هایی که استخوان دار هستند و سواد و تجربه کافی در عرصه موسیقی را دارند، هنوز هم مشغول فعالیت هستند.

وی تصریح کرد: پیش تر شرایط به گونه ای بود که خود خواننده مجوز آلبوم را دریافت می کرد و آن را جهت پخش در اختیار شرکت ها قرار می داد ولی هم اکنون شرایط بهتر شده است و شرکت ها باید جهت دریافت مجوز اثر موردنظر اقدام کنند.

موضوع ساختن صدای خواننده با دستگاه صحت دارد

عصری خاطرنشان کرد: روند دریافت مجوز سریع تر جهت بخش های متفاوت یک آلبوم موسیقی خیلی بهتر شده است و این اوضاع باعث می شود که آثار تولیدی یک خواننده تازگی خود را از دست ندهد.

واژه های کلیدی: آلبوم | ساختن | دریافت | دستگاه | موسیقی | خواننده | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs